KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16536385
nr 1653 6385
Sophie Louise Stjernstedt, Porträtt av Överstelöjtnant Ludvig Theodor Stiernstedt (1846-1928). Signerad LS, daterad -11. Olja på duk, 62x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x62 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 20:57:24
24/10 21:26:22